מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אירועי בוטיק

אירועי בוטיק

תחום האירועים מתחלק לכמה סוגים יש כמובן את החתונה, הבר מצווה או בת מצווה, ברית או בריתה וכו'. בימים עברו כל התחומים מלבד תחום החתונה ואולי אחוזים בודדים של תחום הבר מצווה ערכו אירועים בצורה סולידית יותר ואפילו ניתן לומר קטנה יותר.

תחום החתונות היה בעצם התחום הכי חזק באירועים כמה שיותר גדול יותר טוב כלומר המון מוזמנים שנראה בעצם כאילו זו הפקה של מסיבת טבע ולא באמת מכירים את כולם, באולם הכי גדול  שממש אינו תואם לכמות המוזמנים ואז זה היה נראה כמו טיפה בים, כל האטרקציות לאירועים שקיימות היו מתרכזות בערב אחד וכמובן שמלת הכלה. אה שמלת הכלה הייתה נפוחה ומתנפחת .

אם הזכרתי את שמלת הכלה אתם בטח כבר יודעים כמה שינויים עברו מאז ועד היום בתחום אירועי החתונה, השמלה הצטמצמה לכדי ממידי גוף הכלה, רשימת המוזמנים נחתכה משמעותית לכדי אנשים שאנחנו באמת מכירים ולא ההיא שישבה לידך בכיתה ד' וכמובן בהתאם לכמות המוזמנים גם מקום האירוע הפך להרבה יותר קטן ואפילו יש לומר אינטימי.
לחתונות כאלה יותר נכ

ון לקרוא בשמם- "חתונות בוטיק" היתרונות הרבים של ערכית חתונה קטנה העולים על החסרונות בכמה וכמה מידות, כמובן שאין הנאמר מתכוון לכך שחתונה קטנה יותר היא בהכרח זולה יותר, היום הרבה מאוד זוגות מעדיפים להתחתן בקטן, עם המשפחה והחברים הקרובים מאשר חתונה גדולה ומנקרת כמו שהיה נהוג עד התקופה האחרונה מתוך כמה סיבות והן-

נתחיל בסיבה הראשונה וכנראה גם הכי חשובה, מרגע שהחלטתם להתחתן עולה עיניין התקציב המתחלק בין כל הספקים המיועדים לתת לכם שירותים בחתונה מבחינת האולם או הקייטרינג לפחות  עלות 450 מוזמנים עולה לכם בממוצע כ- 90,000 ₪ ומדובר רק על המנות, לעומת זאת חתונה קטנה יותר וכמובן איכותית יותר עם 150-200 מוזמנים תגיעו לבערך 30,000 ש"ח, ככה נוצר מצב שסביר מאוד להניח שאת ירח הדבש שלכם תממנו מהכסף שהרווחתם בחתונה לאחר כל ההורדות.  כמובן מהסיבה הפשוטה כי אתם מזמינים רק את הקרובים ביותר אליכם, והקרובים ביותר לא ישימו מחיר של מנה אלא לפחות כפול.

ואם כבר במוזמנים עסקנו הרי שזה מוביל אותנו יופי לסיבה השנייה, חלקנו בטוח חוו את מצב "הלא נעים" בו הגעתם למצב שהזמנתם את השכנה של דודה שלכם כי בחג שעבר היא נתנה לכם לטעום עוגייה, נו באמת בואו נהיה רציניים אולי לכם ממש "לא נעים" לא להזמין אנשים מסוימים אבל לאותם אנשים יצרתם מצב לא נעים בו אתם "מחייבים" אותם להגיע לאירוע שהם ממש לא חשבו עליו. אז מכל הלא נעים תחסכו מעצמכם רגעים כאלה.


והסיבה האחרונה היא כמובן זמן תכנון החתונה, זה אומנם לא מהווה פקטור כל כך גדול לחתונה גדולה או קטנה ובכל זאת סביר להניח כי תכנון חתונה גדולה לוקחת יותר זמן מתכנון חתונה קטנה, אף על פי שיצא להכיר לא מעט סופר וומן שהרימו חתונה גדולה תוך כמה חודשים מעטים.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה