מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות

דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות

דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות
מסיבת רווקות היא מאוד משמעותית עבור הכלה המיועדת שאוטוטו נכנסת לברית המקודשת של יום הנישואין שלה ובתור שכך, החברה הכי טובה שלה אמורה לארגן את החברות הכי קרובות שלה ולארגן לה מסיבות רווקות שלא תישכח בשנים הקרובות.

המשימה אינה פשוטה כלל וכלל. הרצון של החברה הכי טובה, מארגנת מסיבת הרווקות, הוא להיות מקורית עד כמה שניתן, היא צריכה למצוא מקום מקורי אשר בו תיערך מסיבת הרווקות, לארגן רשימה של החברות הכי קרובות של הכלה המיועדת וכן למצוא פעילויות מעניינות אשר ירתקו את הבנות למשך ערב שלם.

אחד מן המקומות הכי אופטימליים עבור המסיבה הוא דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות. דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות הוא גם בעלות נמוכה באופן יחסי, גם דירה מאובזרת, גם יש ג'קוזי שהבנות יכולות להשתכשך בו וגם פרטיות מרובה. דירות דיסקרטיות למסיבות רווקות יכולות לענות על כל הצרכים של הבנות עבור מסיבת הרווקות המקורית שלהן.

פעילויות מיוחדות עבור מסיבת הרווקות הנחשקת:
* סקסולוגית לערב מיוחד במינו – ברור מאליו שאין צורך להציג הפעלה זו. הרי מי אם לא סקסולוגית תדע להנחות עבור הבנות ערב מיוחד שכזה. נכון שסקסולוגית היא מרצה על מיניות, ומנחה מסיבת רווקות סקסיות, אבל יש סקסולוגית ויש סקסולוגית... אבל אתם לא רוצים סקסולוגית שתדבר על יחסי מין שלדבר ולהיפתח עמה יהיה כמו לדבר עם הסבתא שלכם... הסקסולוגית, מעבר להשכלה שלה, צריכה להבין כמה דברים בהנחיית מסיבת רווקות ובענייני מין, זה נחמד משחקים עם אביזרי מין, ולקבל רעיונות למשחקים סקסיים. אבל תלוי איך היא מעבירה את זה.

* סדנת שוקולד סקסית – סדנת שוקולד היא דבר נפלא, מיוחד וכמובן טעים, אבל סדנת שוקולד היא גם סקסית. את הסדנה הזאת יפתחו בהרצאה מגניבה, על הקשר בין שוקולד למיניות, תוך כדי הבאת דוגמאות לשילוב מעניין בין השניים. לאחר מכן טובלים את פירות העונה במפל שוקולד מעוצב להפליא, ויוצקים שוקולד לתוך תבניות שוקולד.

* חשפנים – זו הדרך האולטימטיבית לציין מסיבת רווקות. גבר שרירי אשר רוקד להנאתכן לצלילי מוזיקה קצבית. החשפן אמור להיות מקצועי, וחייבת להיות הסכמה של כל המשתתפות במסיבה.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה