מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מקום לאירועים

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן


מקום האירוע נבחר בדרך כלל על פי העונה בה הוא מתקיים, והמקום הנפוץ ביותר הוא אולם אירועים. ישראל בורכה באקלים נוח למדיי שכן גם בעונת החורף נוכל ליהנות מימים חמימים, בעלי אולמות האירועים ידעו לנצל את המומנטום ולהוסיף למקום שלהם גם גן אירועים כך שבחודשי הקיץ ניתן לערוך את החתונה כולה בחוץ ובחודשי החורף ניתן לקיים את החופה בחוץ ואת הריקודים והארוחה בפנים, אין ספק שעריכת חופה בחוץ נותנת נופך שונה לכל תכלית האירוע, הוא הופך פתאום ליותר ייחודי, מעניין וכמובן ישנה הפרדה בין קבלת הפנים לבין האירוע עצמו ממש כמו בחו"ל.

מלבד אולם וגן אירועים ישנם עוד המון מקומות לעריכת האירוע וגם אם לא מדובר בחתונה, ניקח למשל את אירוע הבר מצווה, אם נחשוב על זה יותר לעומק האירוע הוא בשביל הבן, הבן בן 13 השמחה היא שלו. על כן ניתן לבחון את האפשרות של קיום הבר מצווה במועדון כמובן שלא מדובר על מקום מעופש עם עוד 400 אנשים שלא קשורים לשמחה אלא להשכיר מועדון שיהיה בו מקום מתאים לבופה והגשה עצמית ויחד עם זאת מקום לריקודים . אירוע שמופק בכזה לוקיישן מכבד דיו את האורחים וכמובן משמח עד מאד את הדור הצעיר יותר.

אירועים קטנים יותר כמו בריתות, ימי נישואים וכדומה ניתן לערוך במקומות יותר קטנים אין ספק שכמות המוזמנים יורדת משמעותית מאשר כמות מוזמנים של חתונה ולכן אין טעם לקחת מקום גדול שמאה האורחים שלכם ייראו שם כמו טיפה בים. כאן אנו מדברים על מקומות קטנים הכוונה היא לאולמות המיועדים לאירועים קטנים (עד 150 איש) או מסעדות שבהם ישנה האפשרות לערוך אירועים פרטיים בין אם זה סגירת המסעדה רק לכם או מתחם שנסגר לרגל האירוע שלכם, על כל מקרה זה יותר עדיף הן מבחינת הרגשת האינטימיות והן מבחינת ההוצאה הכספית.

אירוע על הים, חתונה או בר מצווה, יום נישואים ואפילו בת מצווה.  על מנת להצליח בהפקת אירוע כזה רצוי לקחת מפיק אירועים שיהפוך את כל הדבר הגדול הזה שנקרא אירוע על הים לדבר בר מימוש וכמובן בר השגה.

אירוע כזה נבדל משאר האירועים לא מעצם מהותו אלא בלוקיישן שלו , הים הופך לאטרקציה נופית המכניסה רגש אל מול התלהבות מנוכח המראה המשתאה. וגם כאן לא כל רצועת החוף מתאימה לעריכת אירוע יש לבחור את המיקום שיהיה מישורי כמה שאפשר עליו יהיה ניתן לבנות דק ובמה וכמובן להעמיד חופה כשרה תחת כיפת השמיים, המאורע יהיה פחות מחייב , הרי אף אחת לא רוצה להיתקע עם עקב סטילטו 12 ס"מ בתוך החול ובוודאי שלא הכלה כל ההפקה הזאת תיתן גם לבלעי השמחה וגם לאורחים הרגשה של חופש עם שמחה.