מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

סגירת חוזה עם אולם

סוגרים חוזה!

מצאתם את האולם המושלם, העיצוב היוקרתי, המנות המושקעות, כל כך הרבה מחמאות ובכל זאת למה צריך לסגור חוזה עם אולם כל כך מושלם?

ישנם פרטים מאוד קריטיים בסגירת חוזה עם אולם, גם אם אתם בטוחים ששום דבר לא יכול להשתבש ישנם דברים שהם כבר לא בידיים שלנו, אין אנו רוצים לערער את ביטחונכם אבל מקדם הגנה תמיד צריך לבוא בחשבון.

ראשית יש לבחון את התפריט, כידוע בכל תפריט הניתן לבעלי האירוע ישנו הצורך לבחור, כמה מתוך המנות הראשונות, כמה מנות בחירה עיקריות וכמובן קינוחים, ישנן מקומות שדורשים (ובצדק יש לציין) עלות נוספת בעבור מנות מסוימות, חשוב לדעת מה עלות התוספת, האם המחירים כוללים מע"מ, וכמובן האם מחשבים מנות שלא נאכלות? אם זה נשמע לכם מוזר חשוב להבהיר את הנקודה, אם היו לכם 300 מוזמנים על 30 שולחנות ולכל שולחן יצאו רק 25 מנות מה קורה עם ה-5 שלא יצאו? ואם בכל זאת קיים תשלום המנות צריכות להיארז אליכם.

נקודה שנייה היא מספר המלצרים, לרוב ישנו מלצר אחד על שני שולחנות, במידה והנכם רוצים מלצר על כל שולחן על מנת לספק את מלוא הנוחות יהיה תשלום בעבור זה, ובהמשך לנושא המלצרים האם קיים תשלום נוסף שבדרך כלל ניתן לרב המלצרים ומחולק בין המלצרים?

לכולנו יש מכרים טבעוניים או צמחוניים ולכן על מנת שגם הם ייהנו מהאירוע חשוב לבדוק מהי המנה לבחירה המוצעת להם וכמובן לוודא שזה לא שניצל תירס וכדומה.

ובהמשך ישיר לסעיף הקודם חשוב שלכל אולם תהיה את האפשרות למנות גלאט כושר וכמובן בהשגחת מי, כל אולם המכבד את עצמו קיים תפריט גלאט כושר בדרך כלל בהשגחת הבד"ץ ובכל זאת אל תתביישו לראות תעודות.

צורת ההגשה, בעיקרון לאולם לא כל כך משנה באיזו דרך להגיש את המנות אם בהגשה אישית או בשרינג מי שצריך לקבוע זאת זה רק אתם, תזכרו כי הגשת השרינג טרנדית מאוד לאחרונה ולא רק באולמות אירועים אלא גם בבתי מלון. ועדיין ניתן לבקש כי בשולחנות מסוימים של המבוגרים לדוגמא תתבצע הגשה אישית עם שימת דגש.

מזנונים והנעתם, סעיף זה הוא בין החשובים בגלל ניסיון עבר, לאירוע חתונה הוזמנו 350 מוזמנים כולל רזרבה וכך נערך האולם בהתאם, המזנונים סודרו ומוקמו וכמו שזה נשמע ברגע אחד כמות המוזמנים גדלה ל-410 מוזמנים זה אומר תוספת של 6 שולחנות, צוות האולם לא איבד את העשתונות ותוך כמה דקות פונו המזנונים למתחם אחר באולם ובמקומם נפתחו עוד שולחנות. ובנוסף חשוב לבדוק עד איזה שעה או באיזה שלב באירוע המזנונים (להלן הבופה) נסגרים.

עיצוב, הגברה ותאורה
אלה שלושה נושאים שבפני עצמם מעלים מאוד את ההוצאות שלכם, אם האולם אינו מספק אותם הרי שברור שחרגתם התקציב, וודאו כי התשלום לאולם כולל את שלושת הדברים האלה, בנוסף תשלום לאקו"ם יתבצע בנפרד. (כמה מאות שקלים).

ניקיון וחנייה- אלו שירותים שחייבים להינתן על ידי המקום שכן ניקיון השירותים והרחבה עצמה (באם יש צורך) חייב להתבצע באופן שוטף, כך גם לגבי חנייה אנו הרי רוצים שכולם יגיעו בשלום ללא נזקים בגוף וברכוש..

והכי חשוב בדקו את שעת סיום האירוע ואם בכלל יש שעת הגבלה, ישנם לא מעט מקומות המגבילים את שעת האירוע או עצירת המוזיקה תזכרו חתונה לא יכולה להיגמר בטונים צורמים.
שיהיה בהצלחה

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה