מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

שיש לאולמות אירועים

שיש לאולמות אירועים

אפשר לומר שאירוע משמח בחיינו זה אחד מנקודות השיא שאנו חווים עם בהרגשה, בהתרגשות, בלחץ וכו'. 

חלק מבעלי המקצוע הקשורים באופן ישיר לאירוע שלנו הוא כמובן מקום האירוע, כיום קיימים כמה מקומות בהם ניתן לקיים אירועים, אומות אירועים, גני אירועים, מסעדות , מועדונים וכמובן בתי כנסת. 

הפופולארי ביניהם הוא כמובן אולם אירועים שבשבילנו זה לא משנה מה העונה בחוץ קיץ או חורף או באיזה אירוע מדובר אולם אירועים תמיד יימצא אטרקטיבי בעיננו, בישראל יש מעל לאלף אולמות אירועים וכל אחד מהם מעוצב בצורה שונה, חלקם בסגנון מודרני, חלקם בסגנון יוקרתי וחלק אפילו בסגנון אורבני. כמובן שלכל אולם יש את הייחודיות שלו אשר מבדלת אותו משאר האולמות .

כאן כמובן אנו נוגעים בנושא העיצוב שלצורך העניין במאמר אנחנו נחלק אותו לשתיים, עיצוב פנימי ועיצוב חיצוני. 

החלק הפנימי של האולם צריך להיות מושך מכל הבחינות שהרי ידוע כי הרושם הקובע הוא הרושם הראשוני, על כן זוגות או משפחות שמבקשים לערוך אירוע באולם יסתכלו קודם כל על מראהו ורק לאחר מכן המחיר יהווה להם גורם לסגירה. רצפת האולם תהיה בדרך כלל משיש ולא דק מסיבה מוד פשוטה, הנשים מגיעות בדרך כלל לאירועים ושמחות עם נעלי עקב ותזוזה על דק פשוט יכולה לקבע אותן במקום. 

רצפת השיש במקום תהיה בהרכבת מרצפות גדולות יותר מאר הגודל הסטנדרטי על מנת להתאים את הריצוף למרחב באולם, השיש .

כיום מקובל מאוד לעצב את קירות הפנים האולם בצורות שונות, וכשאנו מדברים על אולמות אירועים יוקרתיים הם אינם יוצאים מכלל זה. ישנן שיטות רבות ושונות לעצב קירות החל מטפטים, דרך מדבקות קיר ועד לשלל צבעים במגוון טקסטורות. חיפויי קירות משיש הינם אחד האלמנטים האהובים ביותר על המעצבים בהקשר של עיצוב אולמות אירועים, והסיבות לכך רבות. בראש ובראשונה, כל זוג מחליט על צבעים שונים של האירוע שלו ומביא עמו מגוון קישוטים. לאור האמור, העיצוב הבסיסי של האולם צריך להיות ניטרלי. חיפויי שיש משתלבים היטב עם כל סוגי העיצובים  הן פרחים רעננים והן שנדלירים קלאסיים, ומצד שני, הם גם מוסיפים עניין רב לקירות הפנים.
שיש רצפה הנה עבודה יקרה המשלבת חומרים יקרים ולכן יש לשים את הדעת על כך. יש לבחור בשיש מחומרים עמידים אשר יחזיקו מעמד גם בריקודים הכי סוערים במהלך האירוע וגם כשנשפך מים בטעות על הרצפה.

בנוסף יש לבחור שיש רצפה מתאים גם במתחם של גן אירועים אשר עמיד מפני פגעי מזג האוויר בחורף ובקיץ ולוותר על רצפת עץ במתחם אירועים פתוח אשר פחות עמיד. בנוסף, יש לבחור שיש רצפה ברחבת הריקודים בתוך החלל הפנימי של אולם האירועים כדי למנוע החלקה של האורחים בעת הריקודים ולוותר על משטח חלק כמו שיש או לשלב בו רצועות למניעת החלקה אך הן פחות אסתטיות.

תכונות השיש העיקריות והייחודיות הן: מגוון צבעים רחב, ציורים מדהימים, חילופי צבעים וברק, אף אחד לא נשאר אליהם אדיש. אך מבנה שיש רך מושפע בקלות מגורמים חיצוניים, כתוצאה מכך האבן מאבדת את תכונותיה הדקורטיביות. דברים פשוטים לכאורה כגון אבק וחול גורמים לשריטות על פני השטח של רצפות שיש, אשר לאחר מכן מובילים לבליטות וחספוסים.

שיש אריאל השם דגש על בטיחות ולכן מספק ומתקין את השיש הרצפתי באולמות אירועים תוך מקצועיות גבוהה וזאת על מנת למנוע מצבים לא נעימים בעתיד, מלבד זאת אנשי המקצוע של שיש אריאל ישמחו לעמוד לרשותכם גם בכל הנוגע לעיצוב האולם ובחירת סוג הריצוף המתאים. עוד ניתן לקבל שירותי אחזקה של הריצוף לשמירת איכותו למשך שנים רבות. 

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה